Letní kempy 2021
Obrázek pro akci Letní kempy 2021
24. 7. 2021 – 7. 8. 2021

Letní kempy se konají ve dvou termínech: 

24.7. - 31.7. 2021

31.7. - 7.8. 2021

Cena za jeden týden je 4990Kč

Pokud ve formuláři níže již není volné místo, ale rádi byste jeli na Kempy, vyplňte nám náhradnickou přihlášku: https://forms.gle/q75P1VmnRkZJSVyE7
Budeme se snažit další místa najít a pokud se nám podaří to nějak přeskládat nebo někdo odpadne, budete první, komu se ozveme. ;)

Program se neopakuje. RPG a LARPy v prvním týdnu nejsou totožné s těmi v týdnu druhém. Program prvního týdne je systematicky ukončen, ovšem následující kemp na program navazuje. Pokud si tedy chcete užít tu nejlepší zábavu i správnou atmosféru, je výhodné přihlásit se na kempy oba.

Obvyklé věkové rozpětí účastníků kempů je 12 - 22 let, ale po dohodě lze činit vyjímky oběma směry.
Za přihlášení na oba dva kempy je sleva.

I letos vás čeká celokempovní larp. Jeho téma je zatím opředeno tajemstvím, ale již brzy se dozvíte více.
LARP je pochopitelně připraven tak, aby děj každého týdne byl smysluplně oddělen, nicméně i tady platí, že je lepší jet s námi na oba týdny.

Akce se koná v příjemném prostředí rekreačního střediska Počta Lučkovice. V tomto klidném a tichém místě jsou účastníci ubytováni v pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V areálu se nachází volejbalové hřiště a velké množství travnatých ploch pro využití při různých aktivitách nebo prostě jen pro odpočinek na čerstvém vzduchu a také obří trampolína. Stravování je zajištěno v jídelně, která je součástí objektu. Zároveň je možné využít k občerstvení bar.

Lokace kempu umožňuje pro hry využít příjemného lesního prostředí, které jim dodává tu správnou atmosféru.

Pokud se chcete Letních kempů zůčastnit, je třeba vyplnit přihlášku níže a uhradit cenu akce nejpozději do 30 dnů od přihlášení.

Pokud se po přihlášení stane, že se nebudete moci akce zúčastnit, dejte nám to vědět co nejdříve na letnikempy@letnikempy.eu, při zrušení účasti platí následující storno podmínky:

30. den před odjezdem - 40% z ceny kempu
20. den před odjezdem - 70%
10 a méně dní před odjezdem - 100%
Při zajištění náhradníka se storno poplatky nehradí.

Potvrzovací mail o přihlášení by vám měl dorazit do 30 minut. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás na letnikempy@letnikempy.eu

Registrace uzavřena.

Přihlášených uživatelů 106 / 150