Maškaráda VII.
Obrázek pro akci Maškaráda VII.
24. 9. 2015 – 28. 9. 2015

7. pokračování úspěšného městského upířího larpu na motivy RPG Vampire: the Masquerade.

Pražští Rodní již toho bez ohledu na svůj nízký věk zažili mnoho. V honbě za svými nadějemi a cíli potkali své noční můry, bolestné ztráty i nečekané spojence. Každý jeden z nich zavadil o nějaký dílek domina. A to se dalo do pohybu.

Slyšíte? Ten šepot. Naslouchejte těm neviděným rtům: "Pojďme touto tichou nocí lovit příčinu a následek!"

 

Uzavírám tímto přihlášky zaběhnutých postav a až do neděle 30. 8. (včetně) můžete přihlašovat postavy nové.

Ti, kteří chtějí do hry nastoupit s novou postavou, nechť do políčka pro poznámky napíšou:

- preferovanou náplň hry (akce/vyšetřování/politika)
- preferovaný kamarilový klan a záložní klanovou variantu. Vzhledem k naplněnosti tohoto klanu vyhlašuji STOP stav na klan Tremere.
- jeden krátký odstavec o postavě, kterou byste chtěli hrát (ke každému z klanů zvlášť, tedy celkem dva odstavce)

Pokud mi přijde přihláška bez uvedených náležitostí, s lítostí předesílám, že ji smažu (už tak činím se dvěma přihláškami nových postav, které přišly mimo termín a nejsou náležitě vyplněné). Volných míst pro nové postavy je velmi málo, takže jednoznačně upřednostňuji ty, kteří mají o svých možných dvou konceptech aspoň rámcovou představu. Děkuji za pochopení.
Aby z toho nebyl úplný klikfest, pokud bude plná kapacita a vy budete přesto mít vymyšlený nástřel dvou konceptů, pošlete mi je na orgovský mail lady(tečka)doreen(zavináč)gmail.com. Z došlých "platných" přihlášek konceptů budeme případně losovat.
Veškeré dotazy též ráda zodpovím na orgovském mailu uvedeném výše.

Registrační poplatek bude opět ve výši 300,- Kč. Uhraďte jej prosím na účet 2600445512/2010 do pondělí 31. srpna 2015. Jako variabilní symbol uveďte "092015" a do poznámky jméno či přezdívku, zkrátka něco, co vás jednoznačně identifikuje.

Cena akce: 300,-

Registrace uzavřena.

Přihlášených uživatelů 48 / 50