Novinky
4|10 2013
Obrázek pro novinku Rasy a tvorba postavy

Rasy a tvorba postavy

V sekci Dragon Age se objevily nové informace.

… jednotlivé zobrazení

3|25 2013
Obrázek pro novinku Střípky ze světa Dragon Age

Střípky ze světa Dragon Age

 

Rozhodli jsme se, že bychom vám rádi přiblížili svět, ve kterém se bude náš LARP odehrávat. Kromě zevrubného průvodce, který připravujeme, jsme pro vás sepsali i pár příběhů obyčejných lidí. A tady je první z nich:

 

Jonnahův příběh
Jonnah byl mladý sirotek, který žil v elfí odluce v Denerimu. Jeho otec zemřel, když se snažil ochránit svou manželku Kairin před dvojicí denerimských stážných, kteří se ji pokoušeli zmocnit. Jonnah se stejně jako jeho otec snažil matku bránit. V zápalu boje zabil jednoho ze strážných. On i Kairin věděli jaký trest je vyměřený za vraždu člena stráže a pokusili se utéct. Jemu se to podařilo, ale Kairin zajali a popravili. Na Jonnaha byla vypsaná odměna.

Jonnah se několik let toulal po celém Fereldenu. Nakonec se usadil v jedné malé vesničce na jihu. Vyučil se hrnčířem a našel lásku svého života, se kterou měl dvě děti. Na svou minulost téměř zapomněl. Po několika letech projížděli vesnicí královi vojáci a v Jonnahovi poznali lotra, který jim kdysi zavraždil přítele. Jonnaha i s jeho rodinou popravili.

I takový je svět Dragon Age...

… jednotlivé zobrazení

2|22 2013
Obrázek pro novinku Nový web

Nový web

Konečně jsme po těžkých porodních bolestech spustili nový web. Pevně věříme, že bude fungovat lépe než ten starý. Pokud jsi členem PbN a chceš se podílet na jeho administraci, kontaktuj Ambeřana.

… jednotlivé zobrazení